Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

ONDERHOUDSWERKZAAMHEDEN AAN DE HOGE VAART

terug naar overzicht

Maandag, 2 september 2019

Start week 38

Beens Dredging heeft de opdracht gekregen om werkzaamheden uit te voeren aan de Hoge Vaart. Het betreft het tracé van bijna 14 km tussen de A27 Almere en Zeewolde. Beens Dredging gaat aan de noordelijke oever de oeverconstructie vervangen. Langs dit traject bevinden zich een aantal visplaatsen waardoor we graag via deze weg uw leden willen informeren.

Werkzaamheden gaan van start in week 38 met het maaien van de oever vanaf het water, daarna gaan de werkzaamheden van start met diverse kraanschepen. Zoveel mogelijk worden de werkzaamheden vanaf het water uitgevoerd omwille van de bereikbaarheid van de Hoge vaart.

Werktijden betreffen 7 uur in de ochtend tot 19.00 uur. Bezoekadres op de het werk is Baardmeesweg 4c op het terrein van Provincie Flevoland.

We checken zsm de impact die dit heeft op onze geplande activiteiten. Hou de kalender in de gaten voor eventuele aanpassingen!