Bekroning op een super hengelsport jaar.

terug naar overzicht

Maandag, 20 december 2021

Zeewolde, Fabiënne ter Horst viel zaterdag 18 december in de prijzen tijdens het Nationale Sportgala.

Normaliter is het gala op NOC/NSF terrein Papendal waar honderden gasten met elkaar de successen vieren. Dit jaar wierp Corona een slot op het live event en werd er gekozen voor een zeer goed bekeken livestream op youtube.
 
Diverse sporters waaronder ook Fabienne werden nogmaals gehuldigd met hun kampioenschap. Tevens was er in drie categoriën een verkiezing waaraan mede topsportvissers konden meedoen door hun stem uit te brengen.
 
De categoriën Talent, Heren en Dames. Bij de dames waren er 4 genomineerden waaronder ook de wereldkampioene Floor Verhoeven en dus onze Fabiënne ter Horst.
 
Vooraf denk je dat die eer de wereldkampioene te beurt valt maar de meeste stemmen gingen uiteindelijk na een nek aan nek race naar Fabiënne. En als je het jaar op een rijtje zet dan is dat zeker terecht.
 
In een jaar waar Fabiënne en haar vriend Patrick hun eerst geborene, Max, al na 4 ½ maand overleed stond de wereld binnen de familie op zijn kop. Al het andere werd bijzaak en onbelangrijk, niets kon het verdriet wegnemen. Wel was er de warme douche door de steun en hulp die alle familie en de vele vrienden boden. Maar uit dit alles ontstond ook iets moois. Een koppel dat zich wilde richten op de toekomst en samen met hun familie sterker en hechter werden dan ooit tevoren. Het vizier werd op de toekomst gericht zonder daarbij het verdriet weg te drukken.
 
Dit geldt zeker voor onze Sportvrouw van het jaar. Niet lang na het meest verschrikkelijke kwamen er lichtpuntjes. Eerst het gekozen zijn in het officiële WK team en het vissen van dat Wereldkampioenschap, daarna een Nationale titel, een Derde plaats in het individueel klassement NTC, een fraaie tweede plaats tijdens de Interland Duitsland- Nederland en nu dus de verkiezing als sportvrouw van het jaar! Er zit duidelijk een engeltje op haar schouder en die gaat nooit meer weg!
Haar vereniging “Ons Stekkie” Zeewolde is bere trots op zo’n kanjer. En we vergeten ook al die andere mooie sportprestaties niet.
 
Anton Sterenberg Polderkampioen 2021.
 
Jan vd Bovenkamp 2e op het NK Senioren.
 
Patrick vd Bovenkamp 4e op het NK Feeder.
 
“Ons Stekkie” team 5e plaats NK clubs
 
De talrijke winnaars van diverse losse wedstrijden van de club.

Kortom, sportief zit het wel snor binnen de Zeewolder Hengelsport.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies